Кожна людина по-різному сприймає поняття стосунків на відстані. Для когось – це спосіб перевірити свої почуття, а хто вважає, що це ні до чого не зобов'язує. На думку астрологів, постійно потрапляють в стосунки на відстані Скорпіони, Риби, Близнюки та Леви.

Це цікаво Які знаки зодіаку поставлять кар'єру на перше місце у жовтні

Скорпіон

У представників цього знаку зодіаку взагалі не часто бувають любовні стосунки. А якщо й трапиться, то між партнерами – тисячі кілометрів, різні країни або й континенти. Доводиться спілкуватися з коханою людиною лише в соціальних мережах. Часто це ні до чого не призводить.

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для Скорпіонів

Про кого йдеться Взагалі несумісні: цим 2 знакам зодіаку категорично не можна бути разом

Риби

Іноді Риби настільки закриваються, що не здатні впустити у своє життя нову людину. Тому вони занурюються у віртуальний світ, де знаходять собі хобі, друзів, а то й партнера чи партнерку. Їм комфортно тримати з людьми дистанцію, тому в реальному житті не поспішають зближатися.

Гороскоп для Риб

Гороскоп для Риб

Дізнайтеся неодмінно Яким 3 знакам зодіаку у жовтні варто довіряти своїй інтуїції

Близнюки

Близнюки звикли віддавати партнеру весь свій час, енергію та емоції. Нерідко партнери нехтують таким гарним ставленням. Тому Близнюки віддаляються від реальності та надають перевагу стосункам на відстані. Це допомагає їм роздивитися партнера здалеку та зрозуміти, чи їх влаштовує ця людина.

Гороскоп для Близнюків

Гороскоп для Близнюків

Зверніть увагу Сьогодні 3 знакам зодіаку не можна приймати важливі рішення

Лев

Леви – часто егоцентричні особистості, світ яких крутиться лише навколо них. І саме стосунки на дистанції дають їм змогу зберігати певну внутрішню свободу. Тож нерідко потрапляють у віртуальні романи. До того ж таким чином, вони мають достатньо особистого простору, що дуже важливо для Левів.

Гороскоп для Левів

Гороскоп для Левів