В об'єктиви відеографів потрапила активна розмова співачок Селени Гомес і Тейлор Свіфт та дружини актора Майлза Теллера – Кіллі Спері. Дівчата так активно й емоційно щось обговорювали, що спеціалісти з читання по губах вирішили розібратися у чому справа.

До теми Поцілунки та ніжність: Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе замилували всіх на "Золотому глобусі"

Селена Гомес не отримала фото з Шаламе

Судмедексперт Джеремі Фріман з'ясував, що Селена розповідала подругам про неприємну ситуацію, яка трапилася між нею, актором фільму "Вонка" Тімоті Шаламе і американською інфлюенсеркою Кайлі Дженнер. Співачка попросила Тімоті зробити спільне фото, адже вони були давніми колегами. Знаменитості знімалися у фільмі Вуді Аллена "Дощовий день у Нью-Йорку" ще 2018 року. Однак Селена отримала відмову.

Він не хотів фотографуватися зі мною, він сказав ні,
– сказала Селена Гомес подругам.

Саме Кайлі Дженнер нібито відмовила співачці у фотографії з її бойфрендом. Тейлор Свіфт була така шокована, що навіть відкрила рота. Вона сказала: "Та не може бути!". Водночас Селена лише ствердно закивала головою.

Дивіться відео жвавої розмови Селени Гомес і Тейлор Свіфт:

Селена вирішила не наполягали на фото, адже не хотіла засмутити Кайлі.

Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе на "Золотому глобусі"

Це вдруге Шаламе і Дженнер разом з'явилися на публіці. На червоній доріжці актор позував сам, а вже до столика пройшовся за руку з новою дівчиною. Пара справляла вражаючий ефект, випромінюючи кохання.

Відео, як Тімоті і Кайлі мило спілкуються за столиком, а потім актор цілує свою обраницю, вже облетіло всі соцмережі.