main logo

Селена Гомес

Селена Гомес – відома американська акторка, співачка та посол доброї волі ЮНІСЕФ. 

Кар'єри популярної зірки розпочалася ще у 2002 році. На свій досить молодий вік Селена зіграла у більше ніж 30 кінострічках, випустила 5 музичних альбомів, заснувала власну лінійку одягу та парфумів.

З 2008 року Селена зустрічалася з Ніком Джонасом, але на початку 2010 року пара остаточно розірвала відносини. У 2009 році почала зустрічатися з актором Тейлором Лотнером, але пара також розлучилася.

Однією з найбільших інтриг музичної кіноіндустрії стали стосунки Гомес з молодим виконавцем Джастіном Бібером: пара почала зустрічатися у 2010 році, проте після 2013-го року розходилася та знову сходилася. У 2015 році вони остаточно розірвали стосунки.

На початку 2017 року Селена розпочала серйозні стосунки з іншим виконавцем The Weeknd, однак в ЗМІ з'явились чутки, що пара розійшла і Селена повернулась до Бібера. За чутками інсайдерів, ні Селена, ні The Weeknd не витримали довгої розлуки та відстані під час їхньої роботи. 

Селена також перенесла у 2017 році важку операцію (трансплантацію нирки) у зв'язку із хворобою "вовчак", – її донором стала подруга Франсія Райс.