24 Канал ділиться даним дослідженням. В ньому важливо і те, яких жінок обрали чоловіки.

Дивіться також Від дитячої закоханості до розлучення: що об'єднувало Джейсона Момоа та Лізу Боне

Основні типажі

Гострий ніс, кутаста щелепа, вищі вилиці, м'язисте тіло та високий зріст – подібних чоловіків до Кріса Гемсворта та Джейсона Момоа жінки обирають у період невизначеності. Саме такий результат показало дослідження. Тут основною перевагою для жінок була сила та відчуття передбачуваності, яке, ймовірно, можуть гарантувати такі чоловіки.

Типаж актора Кріса Гемсворта приваблює жінок у певні періоди / kinowar

Типаж актора Кріса Гемсворта приваблює жінок у певні періоди / kinowar

Натомість чоловіки у цей самий час віддали перевагу жінкам з більш ніжними рисами обличчя, плавними лініями, округлими губами, щічками та піднятим догори кінчиком носа. Наприклад, як у Селени Гомес. Для них головним критерієм була турбота та ніжність.

Автори дослідження дійшли висновку, що такий вибір пояснюється бажанням мати "стереотипний тип партнера". При цьому воно не постійне і залежить від швидкоплинних психологічних станів, на які в той чи інший час впливають зовнішні чинники.

Зокрема, мовиться про період невизначеності. Світова пандемія Covid-19 познайомила чи не кожного з цим відчуттям. Більшість переживали депресію, нерозуміння та відсутність бодай мінімальних планів. Тому в цій історії на допомогу прийшли саме стереотипи і в питаннях вибору партнерів теж.

Та яка б невизначеність не вирувала у вашому житті, можливо краще прислухатися до своїх внутрішніх почуттів. Щоб краще з ними розібратися ми зібрали 27 ознак того, що ви закохалися.