Нагоскі розповіла, що багато пар звертаються до неї з запитом: як часто потрібно займатися сексом. Педагогиня наголошує, що спроба підвести своє інтимне життя під якусь статистику – найгірша з ідей.

Зверніть увагу Що таке фобія оргазму і як з нею жити: поради, які точно спрацюють

Дослідження показують, що пари можуть бути однаково щасливими або однаково нещасними, коли займаються сексом щодня або – лише раз на тиждень.

Водночас Нагоскі називає 5 ознак, що ваше сексуальне життя – чудове

Спілкування
Дослідження показали, що пари, які обговорюють свій секс, отримують від нього набагато більше задоволення, аніж ті, хто грають у мовчання. Чесність – найкраща політика.

Нагоскі наголошує, що обговорювати варто навіть ті теми, які спершу здаються табу. Це – лише покращить стосунки.

Допитливість
Бажання експериментувати під час сексу й готовність втілювати у житті інтимні фантазії партнера або партнерки. Для цього варто позбутися стереотипу, що існує правильна або неправильна поведінка під час сексу.

Задоволення як пріоритет
Головне завдання сексу – насолода тут та зараз від близькості з партнером або партнеркою. Поспішати тут не варто. А іноді потрібно докласти додаткових зусиль. Усе, що має сенс – чи подобається вам секс, яким ви займаєтеся.

Прийняття змін
З часом наші тіла змінюються, і це – нормально. Однак це не має впливати на сексуальне життя.

Ніжність
Чим більше у стосунках довіри та ніжності, тим кращий секс. Партнери розуміють одне одного. Слухають та чують. Намагаються зробити все, аби кохана людина отримала задоволення.