На особистій сторінці в інстаграмі 39-річна Лілія Ребрик опублікувала миле сімейне фото у повному складі. Вона зробила кумедне селфі з доньками і чоловіком. Старша 8-річна Діана позувала з численними косичками на голові, а молодша 2-річна Поліна весело реготала на камеру в обіймах батьків та сестри.

Читайте також У розкішній синій сукні: Лілія Ребрик показала вишуканий образ – фото

Сама ж Лілія Ребрик вдома постала у теплому чорному светрі, з макіяжем з акцентом на очі, проте без укладки. Зворушливе фото зразкової сім'ї підкорило мережу, адже менше ніж за добу його оцінили понад 22-тисячами лайків.

У погану погоду ми тримаємось родиною. По-перше, так тепліше. Але насправді ніщо так не зближує, як спільна сімейна справа,
– підписала кадр ведуча.

Лілія Ребрик порадила сімейні розваги для осінніх вечорів

Зіркова матуся і дружина зізналась, що дощову осінь і холодні зимові вечори вони з дітьми і чоловіком проводять разом. Безумовно, без гаджетів і соціальних мереж не обходиться, проте батьки вигадали цікаві розваги, які розвивають дітей та заохочують їх пізнавати нове.

  • Кіно

​Враховуючи смаки різних поколінь, родина обирає переважно сімейні комедії. Улюблені їхні фільми – "Старий Хоттабич", "Операція "И" та інші пригоди Шурика", "Падінґтон" і "Елвін та бурундуки".

  • Відео в TikTok та на ютубі

Для перегляду сім'я Лілії Ребрик обирає відео про танці, про тварин та добірки різних конфузів.

  • Пазли

Зіркова родина разом збирає пазли на різну тематику, а під час заняття встигає посміятися, помріяти та поділитись секретами.

  • Словесні ігри

Крім банальної гри у слова, сім'я часто вигадує спільну казку: кожен член родини додає до попереднього речення свою версію розвитку історії, що виходить дуже смішно! Також Лілія Ребрик пропонує більше фантазувати та створювати сімейні віршики і пісні.

  • Кулінарія

​Це улюблене хобі Лілії Ребрик та її доньок. "Кухню потім доводиться прибирати, звісно, але це безцінні миті", – зізналась ведуча.