Телезірка Лілія Ребрик є чудовим прикладом для своїх дітей. Старша донька Діана наслідує зіркову матусю, обравши акторську кар'єру та захоплюючись бальними танцями. Проте ведуча намагається виховати у дівчинки ще й любов до здорового способу життя, тому спільні ранки вони розпочинають з руханки. Відео суботніх розваг знаменитість показала в інстаграм-профілі.

Цікаво У блузці та шкіряних штанах: Лілія Ребрик похизувалася ефектним образом – фото

Веселе відео Лілії Ребрик з донькою

У просторій вітальні заміського будинку ведуча показувала доньці прості рухи, асоціюючи їх зі звичними ранковими ритуалами – чищенням зубів, одяганням, прибиранням. 8-річна Діана не стримувала свого захвату від такої руханки.

"Секрет полягає в тому, що заохочувати дитину до корисних звичок потрібно тільки в ігровій формі, ну і своїм прикладом. Дітям – цікаво, мамі – корисно", – наголосила Лілія Ребрик.

Для руханки зірка обрала стильний темно-синій костюм, який складається зі штанів та кофти з зав'язками. Вбрання вигідно підкреслювало фігуру Лілії Ребрик. Навіть зранку вона позувала з макіяжем і укладкою, підкоривши прихильників бездоганним виглядом. Діана також обрала костюм, однак жовтого кольору з зображенням зебр. Зіркова матуся не лише встигла зібратися сама, а й зробила красиву зачіску доньці.