У вкрай непростий для шоу-бізнесу рік Монатік вирішив спробувати себе в ролі продюсера та взяв під крило бек-вокалісток та учасниць "Голосу країни" NiNO й Lida Lee. З останньою з них він випустив хіт "Достопримечательность" та зняв дуже дорогий кліп, знятий в Одеському театрі опери та балету. Для програми "Світське життя" артистка прокоментувала чутки про те, що завойовувати шоу-бізнес їй допомагає бойфренд, який вкладається в розвиток кар'єри коханої фінансово.

До теми Підопічні Монатіка Lida Lee та NiNO розповіли, скільки платить зірковий продюсер

Lida Lee про заможного бойфренда

Співачка, справжнє ім'я якої Лідія Скорубська, не стала заперечувати, що дійсно зустрічається з хлопцем із музичної сфери. Коханий підтримує її творчий шлях та пишається дівчиною, адже не з чуток знає про важку роботу на сцені. Проте Lida Lee запевнила, що дорогі кліпи, дизайнерський одяг та вдалі пісні – вклад продюсерського центру Monatik Corporation у її кар'єру.

Це та людина, яка відчуває мене, підтримує мене в усьому і знає, як це бути музикантом. Дуже приємно, що складається таке враження, але все що робиться, робиться завдяки нашій команді,
– наголосила співачка.

Lida Lee запевнила, що бойфренд спокійно реагує на відверті та провокативні сценічні вбрання. Сама виконавиця переконана, що її образ досить стриманий, а в кожному новому аутфіті вона почувається комфортно. "Ні він, ні я не вважаємо, що це дуже відверто… Він мене підтримує на всі сто відсотків", – зауважила співачка.