Після шаленого успіху в українському шоу-бізнесі Монатік вирішив зайнятися продюсування молодих співачок Lida Lee та NiNO, яким активно допомагає ставати впізнаваними і медійними. Разом з зірковим продюсером підопічні дали інтерв'ю для програми "Слава+", яке виходить на ютуб-каналі "Люкс ФМ". Артистки відверто зізнались, скільки заробляють на старті кар'єри.

До теми Монатік розповів, через що у нього бувають конфлікти з дружиною

Скільки Монатік платить Lida Lee та NiNO

В одному зі своїх інтерв'ю Монатік заявив, що не любить розкидатися грошима, проте вкладати у розвиток молодих співачок вважає "бравою справою". Зважаючи на те, що ані NiNO, ані Lida Lee наразі не мають сольних концертів, гонорар за роботу для них визначає продюсерський центр Monatik Corporation.

За словами мультиартиста, виплати команді не змінились навіть попри складну фінансову ситуацію у сфері шоу-бізнесу. Триматися на плаву йому допомагають рекламні контракти з відомими брендами.

Це достатньо хороші гонорари, враховуючи сьогоднішній час і стан всього, що відбувається. Ми намагаємося тримати команду у тонусі. У нас заробляють цю ставку усі музиканти,
– наголосив Монатік.

NiNO щиро зізналась, що не любить говорити про гроші. Вона стверджує, що наразі заробіток для неї не головне. "Так, заробіток це важливо, але говорити про це і розповідати я не люблю. Це не моє", – поділилась дівчина.

Водночас Lida Lee наважилась розповісти більше. Артистка зізналась, що кожна з них має щомісячний гонорар та отримує додаткові гроші від концертів Монатіка, на яких співачки виступають бек-вокалістками. Ведучий Слава Дьомін припустив, що ставка артисток становить близько 500 доларів, а за кожен виступ вони додатково отримують 200 доларів. Однак Lida Lee зізналась, що ця сума значно більша, а "за хороших часів" перевищує 1,5 тисячі доларів.