Для відомих і знаменитих не останнє значення має статус та заможність партнера. 32-річна Леся Нікітюк, яка телевізійною кар'єрою змогла забезпечити своє безбідне життя, запевняє, що її обранцю необов'язково заробляти більше. Про це пише "Караван історій".

До теми Леся Нікітюк з'явилася у шоу "Супер топ-модель по-українськи" в ефектній мінісукні: чарівне фото

Ведуча зізналась, якщо її коханий буде менш забезпечений, ніж вона, то ніколи не стане дорікати йому в цьому. Леся Нікітюк переконана, що саме жінка може зробити чоловіка успішнішим і надихати на нові звершення, зокрема на фінансові. Проте вона не стане розпоряджатися його зарплатою.

У чоловіка завжди повинні бути гроші в кишені. Але йому необов'язково заробляти більше. І мудра жінка ніколи не дорікне за це. А навпаки, робитиме все, щоб її чоловік став успішнішим,
– поділилась зірка.

За словами Лесі Нікітюк, аби не ображати чоловіче его, вона готова на хитрощі: сказати, що футболка коштує 50 доларів тоді, коли її вартість – 200.

Ексбойфренд Лесі Нікітюк не заробляв взагалі

Ведуча наголосила, що справжнє кохання не вимірюється грошима. Вона пригадала, що зустрічалась з хлопцем, який не заробляв взагалі. Тоді закохані проводили спільний час вдома, аби не витрачатись на розваги. Проте фінансовим проблемам не вдалось вплинути на почуття знаменитості.

"У мене були стосунки, в яких чоловік взагалі не заробляв. Але грошей у мене ніколи не просив. Все наше проведення часу обмежувалося будинком – переглядом кіно вдома, вечерею вдома. Але ти приймаєш ці рамки, тому що хочеш бути з людиною", – поділилась Леся Нікітюк.