Режисером Chiara Ferragni – Unposted стала Еліза Аморузо. Цікаво, що у фільмі також є уривки інтерв'ю з Донателлою Версаче, Діаною фон Фюрстенберг і Марією Грацією К'юрі, яка стала авторкою весільної сукні Ферраньї.

Читайте також: У червоному корсеті і шкіряній спідниці-міні: К'яра Ферраньї приголомшила звабливою зйомкою

Для прем'єри документальної стрічки К'яра підготувала розкішний образ. На червоній доріжці зірка з'явилася у темно-синьому вечірньому платті від Dior з дуже глибоким вирізом. Ферраньї, яка визнана найбільш фінансово успішним блогером-інфлюенсером, вийшла на публіку у компанії свого чоловіка, репера Fedez.

Через те, що Ферраньї не одягнула спідньої білизни під вбрання, у блогерки стався несподіваний курйоз: сукня не повністю прикрила груди знаменитості. Так, папараці сфотографували К'яру, яка засвітила не лише оголені соски, а й інтимний пірсинг на них.


​К'яра Ферраньї / Getty Images


​К'яра Ферраньї і Fedez / Getty Images


К'яра Ферраньї / Getty Images

Що відомо про Венеційський кінофестиваль?Вперше подію провели у 1932 році за ініціативи Бієнале Антоніо Маірані. Чоловік, переглянувши футбольний матч, вирішив зробити щось подібне в світі кіно – показати людям десятки фільмів та познайомити їх з новинками. Відтоді Італія щовересня стає меккою для представників кіноіндустрії.