Кімнатні рослини не тільки прикрашають дім і створюють гарну атмосферу, але й насичують кімнати киснем. Та хочеться мати в домі такі квіти, що будуть цвісти весь час. Їхній перелік зібрав 24 Канал.

Дивіться також 10 милозвучних українських квітів, які ви захочете посадити вдома

Квіти, які цвітуть весь час

Бегонія. Ця квітка невибаглива у догляді, але більше любить тепло та вологу. Бегонія не потребує обприскування, лиш інколи можна підрізати пагони. Бегонію можна висаджувати як у саду, так і вдома. Їй подобається розсіяне світло – так вона зберігає свою красу, а квіти не вигорають.


Бегонія / Фото Pixabay

Хризантема. Хризантема – яскрава квітка, яка любить світло та частий полив. Вона здатна адаптовуватися до різної температури, тому може витримувати не більш як 5-градусні морози взимку. Найчастіше хризантеми цвітуть з літа до (і під час) зими. Ці квітки можна вирощувати не лише в саду, але й в дома.


Хризантема / Фото Pixabay

Антуріум. Це оригінальна квітка, форма якої нагадує серце, а структура – глянець. Вона любить вологу, тому її слід обприскувати відстояною водою, а також попіклуватися про добрива. Щоб антуріум цвів взимку, температура має бути не нижче за 15 градусів тепла.


Антуріум / Фото Pixabay

Герань. Це класична рослина, яку можна виростити й вдома, і в саду. Для кращої квітучості герань варто удобрювати, рідко, але багато поливати. Герань любить світло й повітря, тому влітку їх можна пересаджувати в ґрунт або ставити на підвіконня. Зауважте, що герань можна сплутати з пеларгонією, та останні не стійкі зимою.


Герань / Фото Pixabay

Фіалка. Кімнатні фіалки або сенполії можуть цвісти весь рік, але за ними слід ретельно доглядати. Поливати фіалку найкраще раз у тиждень, але шляхом додавання води у піддон. Фіалки люблять розсіяне свято.


Фіалка / Фото Pixabay

Гібіскус. Це чагарник, що стійкий до зими. Рослину треба часто поливати та обприскувати, інакше вона скидатиме квіти. Гібіскус любить світло та добре відреагує на підживлення.


Гібіскус / Фото Pixabay