Ксенія Мішина про любов

Своїми думками Ксенія Мішина поділилась з прихильниками в інстаграмі. Вона зізналась, що для кожного слово "любов" має своє значення.

Цікаво Відповідальний і впевнений: "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла про чоловіка своєї мрії

"Мені здається, кожна людина в житті намагається розгадати для себе природу речей. І одна з найбільших загадок людства – це любов. Кожен прагне її... Вона штовхала великих чоловіків починати війни, когось вбивала, а когось підносила до небес. Буває, що з першої секунди ти відчуваєш близькість і іскру, а буває, що почуття приходить з часом, не таке гаряче, але ще більш глибоке", – поділилась Ксенія Мішина.

Акторка вирішила не приховувати, що і сама достеменно не знає, що таке любов. Однак кілька важливих ремарок Ксенія Мішина все ж винесла, аналізуючи всі попередні стосунки.

На думку Ксенії Мішиної, любов – це:

  • Вірність. За словами Ксенії Мішиної, кохання і вірність завжди були в її розумінні одним цілим. Можливо, на початку стосунків ще є місце для конкуренції, але після досвіду зближення, відданість стає запорукою почуття безпеки і дає змогу роману розвиватися.
  • Любов – це шлях. Акторка зазначила, що це не питання долі, а рішення. У стосунках потрібно працювати, і, в першу чергу, над собою.

Знаєте, як у психологів, щоб стати професіоналом, потрібно спочатку пройти сотні годин особистої терапії, опрацювати свої травми, щоб не бачити їх в кожному клієнті. Так само і в стосунках, потрібно бачити навпроти людину, а не свої болі і страхи,
– зазначила Ксенія Мішина.

  • Любов неможлива без поваги. Потрібно поважати шлях партнера, його погляди, вибори. І таке ставлення, на думку Ксенії Мішиної, поверне людині таку ж повагу. Водночас у парі з'явиться наступна найважливіша цінність – свобода.
  • Свобода і безпека. Життєво важливо мати простір, в якому вас приймають такою, якою ви є. І мова йде про професію, фінансовий стан, кількість дітей, віру, побутові звички тощо. Але, на думку Ксенії Мішиної, потрібно спершу навчитись створювати такий простір для партнера, тоді і він матиме таке ж ставлення до вас. І саме в таких стосунках живе справжня любов, від якої ніхто ніколи нікуди вже не піде!
  • Любов – це безперервний процес спільного розвитку. Без цього стосунки нагадують прірву, де є різниця світоглядів, відчуттів, відсутність взаємного наповнення чи натхнення.

Що відомо про шоу "Холостячка"

Весною завершився 10 сезон романтичного проєкту "Холостяк". Після цього були чутки, що начебто у новому сезоні шукати своє кохання буде не чоловік, а жінка. 29 травня представники "СТБ" офіційно підтвердили цю інформацію, заявивши, що новою героїнею стане акторка Ксенія Мішина.

Так, я дійсно вірю, що кохання можна зустріти всюди. Зокрема, на проєкті. Я звикла до камер. Вони – величезна частина мого життя. Але цього разу на екрані ви побачите не роль, яку я буду грати, а мене справжню,
– зазначила Ксенія Мішина.

Прем'єра "Холостячки" запланована на 23 жовтня. Ведучим шоу стане Григорій Решетник, який веде проєкт вже 11 сезонів поспіль.