Відома акторка та головна героїня шоу "Холостячка" Ксенія Мішина виглядає вишукано та стильно як на зйомках проєкту, так і на світських заходах чи фотосесіях. Бездоганними образами вона ділиться на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова У куртці та білому светрі: Кейт Міддлтон показала осінній образ – відео

Образ Ксенії Мішиної

Акторка позувала на сірому тлі в елегантній білій сукні на тонких бретелях. Вона вдало підкреслювала тонку талію та бездоганну фігуру Ксенії. Відверте декольте робило фото доволі пікантним.

Зірка доповнила образ довгими сріблястими сережками. Вона зав'язала довге волосся у високий кінський хвіст та зробила гарний макіяж. Ксенія Мішина підкреслила очі темними тінями й тушшю, а губи нафарбувала матовою бузковою помадою.

Ксенія Мішина про долю

У підписі до фото Ксенія Мішина поділилась з прихильниками думками стосовно того, чи існує доля в житті людини. Вона висловилась, що хотіла б, щоб все було завжди зрозумілим. Але вважає, що світ влаштований так, що завжди є дуже багато питань, які залишаються без відповідей. Зірка переконана, що треба жити без сумнівів та довірою до світу.

"Я думаю, це можливо, але це вміння купується по шляху. По дорозі помилок, смутку, розчарувань і нездійсненних надій. Але що найдивніше, варто тільки прийняти з вдячністю цей шлях, задум розпускається як квітка лотоса, і все стає на свої місця. Але щоб дійти в цю точку, потрібно пройти весь шлях, з усіма етапами: і ясну квіткову галявину, і лісову стежку, і навіть болотисту ділянку. Не озираючись, не зупиняючись, лише з подиву розглядати все, що зустрічається тобі по дорозі", – написала Ксенія Мішина.


Ксенія Мішина в білій сукні / Instagram / @misha.k.ua