Дружина принца Вільяма підсумувала результати опитування, що проводилось у Великій Британії та поділилась думками в ролику. Відео опублікували на офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі.

Дивіться також У білому піджаку: новий образ Кейт Міддлтон – фото

Батьки, швидше за все, будуть згадувати друзів і родину як надійні джерела підтримки у вихованні своїх дітей, причому їх власні батьки займають перше місце. Але більшу частину цього року ми були відокремлені від своєї безпосередньої підтримки, на яку багато хто з нас покладається,
– сказала Кейт Міддлтон.

Вона ствердила, що цього року значно зросла батьківська самотність. Також та частина батьків, що почуваються некомфортно, коли звертаються по допомогу, так само зросла.

Образ Кейт Міддлтон

Дружина принца Вільяма постала перед об'єктивом у білому светрі та осінній куртці кольору хакі від бренду Barbour. Таке осіннє вбрання було стильним, хоч і простим. Воно гарно пасувало герцогині.

Кейт Міддлтон вклала довге волосся пишними локонами та розпустила його. Образ доповнював гарний макіяж. Дружина принца Вільяма нафарбувала очі коричневими тінями, а губи злегка підкреслила рожевою помадою.