У цю п'ятницю, 4 грудня, відбувся 7 випуск проєкту "Холостячка". У ньому один з учасників, Андрій Рибак, зізнався, що має дівчину поза шоу. До того ж, він обіцяв їй повернутися "як з роботи". Хлопець натякав на романтичні почуття до Ксенії Мішиної впродовж 6 тижнів, але й продовжував спілкуватися з дівчиною Аліною. Глядачі очікували, що Андрій покине проєкт, але неочікувано для всіх, Мішина віддала йому троянду.

До слова Я показав світу свій приклад чоловіка: учасник "Холостячки" прокоментував виліт з шоу

Ксенія Мішина про вчинок з Андрієм Рибаком

На своїй сторінці в інстаграмі Ксенія Мішина опублікувала змістовний допис, де пояснила, чому вона не вигнала Андрія Рибака з проєкту. Вона зазначила, що багато хто розкритикували її вчинок, але частина й підтримали таке рішення.

Єдине, що я хотіла б сказати з приводу всієї ситуації: я – жінка! Мені властиво жити почуттями та емоціями, і я щаслива, що дозволяю собі це. Я не граю в шахи, прораховуючи, хто ж мені підходить краще, не роблю прогнози і не складаю таблички з плюсами і мінусами,
– наголосила Ксенія Мішина.

Холостячка зауважила, що вона живе і насолоджується моментом. Їй притаманні необдумані рішення та помилки, але це її життя, а Ксенія Мішина ним насолоджується. У коментарях знову думки користувачів розділились: одні засудили акторку за такі слова, а інші впевнено підтримали.

Андрій Рибак про свій вчинок на "Холостячці"

Не зміг не висловитися щодо ситуації і сам Андрій Рибак. Він зазначив, що цей випуск був для нього дуже складним. І він справді не розумів, як буде важко.

Ви кажете: "Ти що, не знав куди йдеш?", "Ти не розумів як буде важко?". А я дійсно не знав і не розумів! Упевнений, у кожного з вас є досвід в участі в реаліті і ви точно знаєте що до чого, як себе поводити і що говорити! А ось у мене такого не було!
– написав Андрій Рибак.

Чоловік наголосив, що він справдні не хотів робити боляче двом дівчатам. Він зазначив, що зустрів їх несподівано для себе, і тому до кінця не розумів, що і до кого відчуває. Але Андрій Рибак написав, що вже розібрався у собі і все зрозумів. Він подякував підписників за хейт і підтримку.

"Будьте собою! Зі своїми помилками і проступками! Це ви і не треба цього соромитися! Головне – це ваш вибір!", – підсумував Андрій Рибак.