Кожен новий випуск проєкту "Холостячка" запам'ятовується глядачам цікавими моментами. 7 випуск шоу вразив побаченнями Ксенії Мішиної з холостяками в їхніх квартирах та зізнанням Андрія Рибака. Втім, як і кожного ефіру, один з чоловіків мав покинути проєкт. Цього тижня ним став юрист Євгеній Ковтуненко.

До теми Холостячка 7 випуск: хто назавжди покинув шоу

Під час вильоту чоловік не зрозумів, чому обставини склались саме так. Але на особистій сторінці в інстаграмі Євгеній прокоментував свою участь в "Холостячці". Найперше він висловив вдячність за те, що зімг потрапити в цей проєкт, бо він став для нього надзвичайним досвідом.

Це не просто шоу, це шанс, це виклик, це глибоке випробування. Це глибинне пізнання себе: в любові, в дружбі, в балансі зі своїми емоціями та з самим собою. Для мене переломним моментом стало усвідомлення. Усвідомлення того, що ти ніяк не можеш вплинути на почуття іншої людини,
– зізнався Євген Ковтуненко.

Чоловік розповів, що неможливо зробити так, щоб у людини з'явились почуття. Власне, з цієї причини він і покинув проєкт: Ксенія Мішина сказала, що вони спілкуються як друзі, а романтичних почуттів між ними немає.

Євген Ковтуненко наголосив, що він був чесним та щирим. І показав усьому світу свій приклад чоловіка. Він висловив впевненість у тому, що його приклад буде уроком для інших. Також юрист розповів про його життя після проєкту.

"Зараз я входжу в новий етап свого життя, в якому я відкритий до всього нового. До нових стосунків, нових проєктів, нового себе! Хочу знайти кохання та створити сім'ю, про яку я так давно мрію. Хочу робити тільки те, що мені в кайф. Хочу бути щасливим і проживати своє життя в задоволенні на максимум! Хочу допомагати людям та нести добро. Спасибі величезне холостякам за нову дружбу – нові друзі така рідкість, коли ти дорослий. Спасибі величезне Ксенії Мішиній за те, що поруч з нею відкривалися всі портали!", – підсумував Євген Ковтуненко.