Королівське весілля

Колишні дівчата принца Гаррі першими прибули на весілля принцеси Євгенії
12 жов
12:41
Сьогодні, 12 жовтня, відбудеться весілля внучки королеви Єлизавети II принцеси Євгенії. Її коханий Джек Бруксбенк та сама наречена от-от з'являться на території Віндзорського замку, а перші гості вже сміливо крокують в каплицю Святого Георгія, де відбудеться таїнство вінчання.
Меган Маркл допомогла принцесі Євгенії в організації весілля
9 жов
12:16
Герцогиня Сассекська лише кілька місяців тому відіграла своє весілля з принцом Гаррі і вже має неабиякий досвід у плануванні свята. Своїми знаннями та порадами вона допомогла своїй родичці – принцесі Євгенії, яка 12 жовтня одружиться з Джеком Бруксбенком.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.