Після розкішного королівського весілля Демі Мур опублікувала перший допис, до якого прикріпила відео. У зверненні акторка подякувала всій команді стилістів, зокрема, дизайнеру Стеллі Маккартні за те, що вони дали змогу їй відчути себе частинкою родини британського монарха.

Читайте також: Принцеса Євгенія у весільній сукні показала великий шрам: фото

"Мій перший в історії Instagram повідомлення! Стелло, це для тебе! Я щойно повернулася з королівського весілля. Повинна сказати тобі дякую! Я почуваюсь чудово, зручно, я відчуваю себе принцесою сьогодні. Дякую всій команді! Філіпе Трейсі, ти – геній. Цей капелюх просто дивовижний. І подивіться на мої неймовірні туфлі! Вони такі сексуальні. Так, ще забула про сумочку – моя Domini Bag. Дякую вам!" – розповіла Демі Мур, показавши своє розкішне вбрання.

Доньки акторки одразу ж відреагували на перший допис зіркової мами. Вони із захватом привітали Демі Мур у соцмережі, додавши, що пишаються нею.

"Ласкаво просимо. Ми такі щасливі, що ти тепер з нами", – написала 24-річна Таллула.

"Мамо, ти така вишукана! Я пишаюсь тим, що саме ти мене виховала", – зворушливо написала 27-річна Скаут Лара.

Нагадаємо, що 27-річна внучка королеви Єлизавети II перебувала в стосунках з Джеком Бруксбенком вже 7 років, а в січні 2018-го пара заручилась. Весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбулось 12 жовтня у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону і має право зберегти свій титул після одруження або ж взяти прізвище чоловіка.