Відомо, що Емі Шумер у травні минулого року народила сина Джина від шеф-кухаря Кріса Фішера. Але відтоді жінка не полишала надій завагітніти вдруге, адже після перших пологів лікарі були неабияк здивовані, що з її ризиком безпліддя вона змогла зачати, виносити та народити первістка. Але через діагностовану важку форму ендометріозу під час вагітності, жінка народжувала не сама, а їй робили впродовж трьох годин кесарів розтин.

Чудова новина! Кріссі Тейген і Джон Ледженд втретє стануть батьками

У січні 2020 року Емі наважались на процедуру ЕКЗ та навіть поділилася фотографією свого живота в синцях від уколів та зізнавалася, що почувалася дуже пригніченою. Але всі спроби завагітніти виявились безрезультатними і принесли їй лише муки, повідомляє видання People.

ЕКЗ було для мене дуже важким досвідом. Більше я на це просто не готова. У підсумку думаю, що я вже ніколи не зможу народити,
– поділилась новиною Емі.

Наразі вона з чоловіком Крісом роздумує над ідеєю сурогатного материнства. Проте зараз пара вирішила взяти паузу після виснажливого лікування та зайнятись виховуванням 1-річного сина. Нагадаємо, що пара взяла шлюб в лютому 2018 року лише через три місяці після початку роману.