Американський уряд часто фінансує благодійні програми як в США, так і їх межами. Тому представники Білого дому ведуть нагляд, як витрачаються виділені на це кошти. Перша леді Меланія Трамп вирішила переконатись в дієвості програми "Be Best", запровадженої в 4 країнах Африки, тому самостійно, без супроводу чоловіка, подалась на континент з подарунками для дітей.

Читайте також: Меланія Трамп ледь втримала сукню від вітру: фото та відео

Упродовж 5 днів Місіс Трамп подорожувала та засвітилась в Гані, Малаві, Кенії та Єгипті. Всюди перша леді демонструвала нові вбрання, які приголомшували африканців. А от у мережі нещадно розкритикували кілька виходів чарівної Меланії. Зокрема, капелюх, який дружина Дональда Трампа вбрала на сафарі в Кенії порівняли з головним убором колонізаторів, що колись захоплювали землі Африки.

Те, що Меланія Трамп одягнула "колоніальний шолом" під час своєї поїздки до Африки – більше, ніж невдалий вибір. Це відображення її стереотипного розуміння цього континенту,
– розповів професор політології з Каліфорнійського університету Кім І Діонн.

"Наче прийшла на зустріч африкано-американських фермерів в уніформі конфедератів", – зазначив історик Метью Каротенуто.

За словами фахівця, Меланія Трамп допустила три стереотипні помилки під час візиту до Африки: вона вбрала капелюх в стилі колонізаторів, погодувала дітей в сиротинці, засвітивши свою турботу перед камерами, та стала на захист екзотичних тварин. Останнє і зовсім висміяли західні журналісти, які пригадали, що сини Дональда Трампа – Ерік та Дональд-молодший – вправні мисливці.

Окрім цього, образ Меланії Трамп у Єгипті теж викликав шквал критики. Його прирівняли з вбранням лиходія, що ледь не вбив Індіану Джонса в пригодницькому фільмі.

Користувачам мережі згадався і образ легендарного Майкла Джексона, який теж нагадував look першої леді США.