Американська перша леді вперше за час президентства Дональда Трампа самостійно вирушила в офіційну поїздку. Для турне чарівна Меланія обрала Африку. У чотирьох країнах континенту перша леді реалізує благодійну програму "Be Best", в рамках якої місцеві школи отримають допомогу. Меланія Трамп вже привезла до Малаві понад мільйон підручників.

Читайте також: Меланія Трамп ледь втримала сукню від вітру: фото та відео

Наразі приватний літак першої леді приземлився у Кенії. В аеропорту Меланію Трамп зустріла дружина Президента Маргарет Кеніата. Після офіційної зустрічі перші леді вирушили на сафарі. До полювання елегантні жінки не вдавались, зате помилувались екзотичними тваринами у заповіднику Кенії.

Для такого візиту Меланія Трамп підготувала особливе вбрання. Перша леді красувалась перед камерами у коричневих приталених штанах, чоботах та білосніжній сорочці. Свій образ вона доповнила спеціальним капелюхом, який виглядав дуже ефектно. Меланія поспілкувалась з кенійцями та боязко погладила слона.

Уважні користувачі мережі помітили, що під час цього виходу Меланія Трамп скопіювала образ головної героїні Карен Бліксен з фільму "З Африки". Роль заможної баронеси у кінострічки виконала оскароносна Меріл Стріп. У фільмі вона постала в такому ж образі, що й Меланія Трамп, доповнивши його зав'язаною на шиї хустиною.