Як відомо, Меланія Трамп вирушила в анонсований тур Африкою. Це перша велика поїздка першої леді за час президентства Дональда Трампа. Відтак графік п'ятиденного туру досить насичений: у планах Меланії Трамп – візит до Гани, Малаві, Кенії і Єгипту. Там дружина глави США не тільки займається благодійністю, але й впроваджує соціальні програми та вивчає культуру африканських країн.

Читайте також: Меланія Трамп в пітоновому взутті з мас-маркету прогулялася в Африці: фото

Наразі перша леді вже побувала в замку Кейп-Кост на Золотому узбережжі Західної Африки, що в Гані. У місті Меланія Трамп поспілкувалась зі звичайною африканською сім'єю. Одразу після цього дружина глави США вирушила до Малаві – другої країни у її турі. Проте вітряна погода вкотре зіпсувала ідеальний образ першої леді.

З приватного літака Меланія Трамп вийшла в коричневій сукні від бренду Joseph, що мало пояс на талії та нашивні кишені. До вбрання вона підібрала розкішне взуття на підборах. Такий стильний образ зіпсував шквальним вітер, від якого Меланія ледь втримувала своє плаття. Через погану погоду перша леді неодноразово оголила стрункі ноги, що зафіксували журналісти.

До слова, у 2017 році вітер теж зіпсував бездоганний look Меланії Трамп. Тоді перша леді після саміту "Великої двадцятки" вийшла з літака та пройшла повз фотографів зі скуйовдженим волоссям.


Меланія Трамп / фото Еxpress