Про завершення зйомок оголосили представники Star Media у фейсбуці. За їхніми даними, Київ стане не єдиним знімальним майданчиком фільму The Last Mercenary. Решта кадрів планують відзняти у Франції.

Важливо Українські компанії почали офіційну співпрацю з Netflix: чого чекати кіноманам

Що відомо про сюжет The Last Mercenary

Презентація новинки Netflix запланована на 2021 рік. За сюжетом, колишній спецагент повертається до Франції, щоб допомогти своєму сину. Уряд звинуватив його у незаконній торгівлі зброєю та наркотиками. Однак політичні ігри значно складніші, аніж здаються головному герою, тому перед ним постане непросте завдання – вивести на чисту воду всіх причетних до кримінальної справи.

Та хоч екшн з Жаном-Клодом Ван Даммом обіцяє бути видовищним, не бракуватиме тут і гумору. Автори проєкту Netflix вже оголосили, що це буде комедійний бойовик.

Це надзвичайно захопливий проєкт, який дозволяє мені попрацювати у новому жанрі. Я завжди був фанатом Жана-Поля Бельмондо і сподіваюся по-своєму сприймати такі бойовики. Сценарій поєднує всі ці елементи дуже вдало: прекрасна історія з емоціями, великою кількістю екшну та гумору,
– поділився Жан-Клод Ван Дам.

Акторський склад

Наразі всіх деталей стрічки не розкривають. Водночас актори проєкту залюбки підігрівають цікавість публіки до майбутньої стрічки. Так, у мережі оголосили акторський склад. Головні ролі у The Last Mercenary отримали:

  • Жан-Клод Ван Дам
  • Албан Іванов
  • Асса Сілла
  • Самір Декацца
  • Патрік Тімсі
  • Ерік Жюдор
  • Валері Капріскі

Зйомки фільму

Про приїзд Жана-Клода Ван-Дамма в Україну стало відомо наприкінці липня 2020 року, Саме тоді оголосили, що вперше в Києві знімають фільм Netflix. Робота над стрічкою тривала упродовж 36 днів. Автори проєкту шукали локації, які нагадували б Францію. Зокрема, у бойовику можна буде побачити готелі Premier Palace та Fairmont, вулицю Костянтинівську, нічний клуб Tootsie та інші місця столиці.

У мережі з'явились перші кадри, на яких можна побачити знімальний процес фільму The Last Mercenary.


Жан-Клода Ван Дамма заскочили на зйомках в Києві / Фото Максим Кобець


Жан-Клода Ван Дамма заскочили на зйомках в Києві / Фото Максим Кобець

Водночас сам Жан Клод Ван-Дамм залюбки опублікував знімки, зроблені на фоні українського Дніпра.