Про це на телеграм-каналі розповів міністр культури Олександр Ткаченко. Представник уряду зустрівся зі знімальною командою проєкту та поділився першими деталями стрічки Netflix.

Дивіться також 10 найпопулярніших фільмів Netflix, які має побачити кожен любитель кіно

Комедійний бойовик вийде у прокат із назвою The Last Mercenary ("Останній найманець"). Фільм розкаже глядачам про політичні інтриги на державному рівні та курйози, які стаються у гонитві за владою. Наразі відомо, що у проєкті візьмуть участь актор Жан-Клод Ван Дам і французький комік Албан Іванов. Зірка Голлівуду зіграє колишнього агента спецслужб, який змушений приїхати до Франції, оскільки його сина звинувачують у торгівлі зброєю та наркотиками.

Це надзвичайно захопливий проєкт, який дозволяє мені попрацювати у новому жанрі. Я завжди був фанатом Жана-Поля Бельмондо і сподіваюся по-своєму сприймати такі бойовики. Сценарій поєднує всі ці елементи дуже вдало: прекрасна історія з емоціями, великою кількістю екшну та гумору,
– поділився Жан-Клод Ван Дам.

Екранізує історію режисер Девід Шарон. У The Last Mercenary знімуться такі актори:

  • Жан-Клод Ван Дам
  • Албан Іванов
  • Асса Сілла
  • Самір Декацца


Netflix зніме перший фільм в Україні / Фото Yahoo!

Частину стрічки відзнімуть у Києві. Окрім цього, ще один майданчик розгорнуть у Франції, де відбуватимуться головні події фільму Netflix. За словами Олександра Ткаченка, зйомки вже розпочались і триватимуть до осені.

"Ну що, тепер в українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. А ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!" – зазначив Олександр Ткаченко.


Жан-Клод Ван Дам в Україні / Фото Facebook / @ОлександрТкаченко