Сюжет фільму "Егрегор"

Через пандемію коронавірусу та карантин зйомки містичного трилера з назвою "Егрегор" довелось перенести, повідомляє 24 канал. Та днями роботу все ж відновили, а до Києва приїхав американський актор Омрі Роуз. Наразі представники стрічки поділились першими знімками зі знімального майданчика.

Ексклюзивно Скотт Едкінс розповів про зйомки "Спадку брехні" та враження від Києва

Деталі сюжету трилера "Егрегор" поки тримаються у секреті. Відомо, що в основі захопливої історії буде таємничий орден, який намагається керувати свідомістю людей та світом. Хто наважиться протистояти такому могутньому противнику – глядачі дізнаються ближче до прем'єри стрічки, яка запланована на 2021 рік.

Акторський склад і перші фото

"Егрегор" став міжнародним кінопроєктом, за екранізацію якого взявся український режисер Станіслав Капралов. Митець добре відомий, адже саме він зняв фільм Let It Snow, права на показ якого викупив Голлівуд. Омрі Роуз допомагав адаптувати сценарій та відтоді розпочав співпрацю зі Станіславом Капраловим.

Омрі Роуз більш відомий як актор озвучки, однак на великому екрані його також можна побачити. "Непокора" та "Ліга справедливості" – це найвідоміші стрічки у фільмографії американського красеня.


Омрі Роуз на зйомках / Фото Пресслужба фільму

Актори фільму "Егрегор":

  • Омрі Роуз
  • Олена Лавренюк
  • Валерія Караман
  • Даніель Ольбрихський

У Києві тривають зйомки фільму "Егрегор" / Фото Пресслужба фільму