Хоч Кім Кардашян веде активно свій блог, вперше знаменита американка показала фото своєї сім'ї. За її словами, зробити родинний знімок було непросто, адже змусити дітей по-дорослому позувати на камеру неможливо.

Читайте також: Сексуальна Кім Кардашян знялась для Vogue India: чарівні фото

Однак моделі це вдалося. На фото Кім Кардашян та її чоловік Каньє Веста стоять поряд з трьома дітьми. На руках у зіркової мами лежить донька Чикаго, якій виповнилось всього 2 місяці. Поряд із батьками стоять чарівна 4-річна Норт та 2-річний Сейнт.

Не думаю, що ви дійсно розумієте, як важко зробити хороший сімейний знімок. Ось що вийшло, перш ніж наші діти заплакали. Здається, я теж плакала,
– зворушливо написала Кім Кардашян.

Відомо, що знімок зіркова пара зробила під час святкування Великодня. Кім Кардашян разом з усією сім'єю відзначили християнське свято у маєтку матері зірки – Кріс Дженнер. Це вже є своєрідною традицією, оскільки у 2017 році подружжя теж позувала на Великдень перед камерою, однак тоді у пари було 2 дітей.

Хто така Кім Кардашян?
Американська модель та зірка власного реаліті-шоу "Сімейство Кардашян". Знаменитість розпочала стосунки з Каньє Вестом у квітні 2012 року. Пара виглядала ідеально та приховувала своїх почуттів перед камерами. Вже у грудні 2012 року Кім Кардашян очікувала на появу первістка, відтак пара оголосила про заручини та побралася.