У модному журналі зірка прикрасила одразу дві обкладинки, примірявши спокусливі образи. Автором фотосету став Грег Свалес.

Читайте також: Кім Кардашян вразила кардинально новим виглядом: фото

На обкладинках глянцю Кардашян приміряла спокусливі сукні червоного та чорних кольорів, а на інших фото вона відверто оголила плечі та одягнулась у національний індійський наряд.


Кім Кардашян для Vogue India

Зірка також дала невелике інтерв'ю, в якому на питання про секрет успіху реаліті-шоу "Сімейства Кардашян", вона відповіла, що не очікувала на тривалість програми довжиною у 10 років. Кім сподівалась на розвиток максимум одного-двох сезонів, але постійно траплялись події у їхній великій сім'ї, які задавали актуальні теми для продовження програми.

Кардашян попросили описати хоча б кількома словами кожного із її рідних, на що вона мило відповіла.

В мого брата Роба відмінне почуття гумору. Кендалл є неймовірно милою. Хлої – чорт забирай, я навіть не знаю як її описати. Кортні чудово справляється з фінансовими питаннями. Кайлі відчайдушна і ніколи не звертає увагу на думки інших людей. А мама нас виховує, – вона чудова,
– прокоментувала Кім.

А на запитання, якщо б Кім могла забрати якусь якість від кожного з її рідних, то вона ствердно відповіла, що може би забрала упертість Кортні та чутливість Хлої. В Кендалл, можливо, забрала б надмірну турботу, а в брата – його постійний настрій. Щодо Кайлі, то забрала б її життєву позицію "Мені все одно, я знаю, що я роблю".