У великій родині Кардашян полюбляють стильні речі. Дівчата наввипередки демонструють у мережі новинки свого гардеробу та не упускають можливості придбати ще кілька брендових речей.

Читайте також: Кім Кардашян та Каньє Вест оконфузилися на бродвейській виставі

Своєрідним еталоном для наслідування в родині є Кім, яка привертає чималу увагу прихильників реаліті-шоу "Сімейство Кардашян". Зірка не тільки виглядає яскраво навіть у буденних речах, але й вміло підкреслює свої форми. Та, здається, й Кім Кардашян придивляється до стилю своїх сестер.

Днями запальна красуня відвідала торговельний центр Лос-Анджелеса, де відбулась презентація її нової лінії парфумів. Кім Кардашян прийшла на захід у яскраво-рожевому штанному костюмі з піджаком over size. Образ вона доповнила нюдовими чобітками з чорним орнаментом.

У мережі помітили, що яскравий образ Кім дуже нагадує вбрання її молодшої сестри Кайлі Дженнер, яке вона засвітила під час візиту до Техасу, в листопаді 2018 року. Костюми двох сестер й справді дуже подібні, а їх образи відрізняються тільки взуттям: Кайлі, на відміну від Кім, доповнила look кросівками.


Кайлі Дженнер / SIV Times


Яскравий образ Кайлі Дженнер / Instagram


Кайлі Дженнер з прихильниками / SIV Times