На офіційному сайті WSJ Magazine вже з'явились результати звабливої фотосесії. На кадрах видно, що Кім Кардашян обрала сексуальні вбрання з власного бренду. Зокрема, американка приміряла сексапільне боді, топ і велосипедки. Вбрання підкреслювало сексуальні форми Кім Кардашян.

Читайте також: У мікрокупальнику: Кім Кардашян засвітила пишні форми – фото


Кім Кардашян знялась у сексуальній фотосесії / WSJ Magazine

Кім Кардашян символічно обрала одяг із нової колекції. В інтерв'ю зірка відверто прокоментувала резонансний скандал, який виник після презентації та реклам білизни Kimono. Така назва обурила людей, які назвали бізнес-ідею Кім образою японців.

Лінія потребувала нової назви, яка не викликала б звинувачень у спробах отримати прибуток від традиційного предмета одягу, що вважається цінним символом японської спадщини. Але мало б викликати в уяві образ Kim-ness, а також показувати широкий діапазон розмірів, форм і відтінків, які я зробила невід'ємною частиною концепції бренду,
– пояснила Кім Кардашян.

Окрім цього, у мережі знаменита американка показала більше кадрів, створених Даніелем Джексоном. Кім Кардашян з різних ракурсів демонструвала своє обтисле вбрання та грайливо привертала увагу до своєї зачіски.