Гучна вечірка іменинниці Кім Кардашян на приватному острові у розпал пандемії коронавірусу викликала хвилю обурення в мережі. Однак подарунок від репера Каньє Веста зумів пом'якшити гнів прихильників. Його зірка показала 190-мільйонній аудиторії в інстаграм-профілі.

До теми Бездушно й огидно: Кім Кардашян засудили за святкування 40-річчя на приватному острові

Цього разу чоловік не став обдаровувати кохану речами від преміальних будинків мод, яких у гардеробі знаменитості вдосталь. Каньє Вест підготував чуттєвий подарунок, викликавши сльози в Кім Кардашян. Він подбав про створення тривимірної голограми батька дружини Роберта Кардашяна, яку показав на вечірці перед гостями. Покійний татко звернувся до доньки-іменинниці та зізнався, що пишається нею.

На день народження Каньє подарував мені найпродуманіший подарунок у житті. Особливий сюрприз з неба. Голограма мого тата. Це настільки реалістично, і ми спостерігали за ним знову і знову, наповнені сльозами та емоціями,
– зворушливо написала Кім Кардашян.

Світська левиця розповіла, що такий щемливий подарунок розчулив не лише її, а й сестер, брата й маму Кріс Дженнер.

Нагадаємо, батько Кім Кардашян був юристом. Популярність він здобув завдяки тому, що був адвокатом і другом скандально відомого футболіста О. Джея Сімпсона. Телеведуча Кріс Дженнер була його першою з трьох дружин і за 13 років шлюбу народила йому трьох доньок і сина.

Роберта Кардашян помер 2003 у віці 59 років від раку стравоходу. Діагноз йому поставили лише за 8 тижнів до смерті, тому лікування чоловіка не врятувало. Кім Кардашян завжди з теплом згадує батька та досить часто показує архівні фото з сімейного альбому в мережі.