Про це інформує видання Mirror. За їхніми словами, зустріч дружин принців Вільяма та Гаррі відбудеться "обличчям до обличчя" на зірковому весіллі сина Вікторії та Девіда Бекхемів.

Цікаво В об'єктиві Брукліна Бекхема: Нікола Пельтц позувала перед нареченим на тлі моря

Модельєрка та колишній футболіст вже давно товаришують з королівськими сім'ями, вони так само були присутні на весіллях принца Вільяма та принца Гаррі. Вікторія Бекхем допомагала Меган Маркл адаптуватися до життя у Великій Британії. І почала більше спілкуватись з нею після того, як подружжя переїхало до Сполучених Штатів.

Тепер королівські пари отримали запрошення на весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц. Там і зустрінуться Кейт Міддлтон та Меган Маркл. Варто зазначити, що перед переїздом в Америку на службі у Вестмінстерському абатстві жінки зовсім не говорили між собою.

Вікторію турбує не тільки те, що вони зустрінуться обличчям до обличчя, а й те, що увага інших гостей буде відвернута від Брукліна та Ніколи,
– повідомляє видання.

Нагадаємо, що весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц пара перенесла на 2020 рік у зв'язку з пандемією коронавірусу. Це вже вдруге закохані переносять церемонію, адже не хочуть ризикувати.