Перед 200-мільйонною аудиторією в інстаграмі 23-річна Кайлі Дженнер постала в сміливому вбранні на тлі дорогого спорткара з яскраво-оранжевим шкіряним салоном. Look для прогулянки вона обрала відповідний. Замість розкішних суконь зірка одягла широкі темні джинси з високою талією від бренду Levi's, які поєднала з білими кросівками. Верх образу був у більш вишуканому стилі.

До теми Позувала на тлі ялинки: Кайлі Дженнер готується до новорічних свят – фото

Так, джинси і кросівки Кайлі Дженнер скомбінувала з прозорим топом ніжно-жовтого кольору з квітковим принтом і довгими рукавами. Завдяки відвертому розрізу на грудях знаменитість підкреслила пишні принади. Вартість такого вбрання від марки Charlotte Nowels становить 390 доларів – майже 11 тисяч гривень.

Однак увагу блогерка вирішила привернути не лише до бюста, а й до стрункої талії, на якій акцентувала тонким золотим ланцюжком. З аксесуарів вона обрала лише білу сумку від італійського преміального бренду Bottega Veneta та сережки-кільця. Безумовно, Кайлі Дженнер не з'являється на публіці без макіяжу та укладки, тому ці вже звичні ритуали довершили її провокативний вигляд.


Кайлі Дженнер у прозорому топі / Фото Instagram / @kyliejenner


Кайлі Дженнер у прозорому топі / Фото Instagram / @kyliejenner


Кайлі Дженнер у прозорому топі / Фото Instagram / @kyliejenner