Катя Осадча разом із програмою "Світське життя" побувала на вечірці з нагоди дня народження шоумена Юрія Ткача. Світлини з заходу вже опублікували на офіційний сторінці програми в інстаграмі.

Читайте також У синьому вбранні: Катя Осадча влаштувала прогулянку з сином – зворушливі фото

Для шоумена влаштували секретну вечірку-сюрприз, дрес-код свята був у стилі вісімдесятих, а також гості танцювали запальну ламбаду. Ведуча "Світського життя" прибула на захід у костюмі, що також відповідав дрес-коду.

Образ Каті Осадчої

Катя спілкувалася з гостями та позувала перед камерами у костюмі, який складався з чорних класичних штанів та блузки чорно-смарагдового кольору з широким поясом. Атласне вбрання стилю 80-х чудово гармоніювало з концепцією свята.

Волосся телеведуча зібрала у хвіст ззаду і зробила ефектну зачіску, яку доповнила широким обручем. Шию знаменитості прикрашала масивна підвіска у вигляді ланцюга, що актуальна в цьому сезоні. Оскільки пандемія коронавірусу в Україні стрімко поширюється, на обличчя Осадча одягнула захисну маску чорного кольору. Також Катя зробила макіяж в насичених відтінках з акцентом на очах.

Для перегляду фото гортайте праворуч