Деньов разом із сотнею інших француженок опублікували у французькій газеті Le Monde відкритого листа, в якому засудили кампанію #MeToo, спрямовану на боротьбу з сексуальними домаганнями, які розпочались після скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном.

Читайте також: Золотий глобус 2018: чому всі зірки з’явились в чорному

Згвалтування – це злочин. Але наполегливий або незграбний флірт – ні, так само як вести себе по-джентльменськи не означає бути агресивним мачо. Чоловіки були покарані в найкоротші терміни і змушені були покинути свої робочі місця, хоча все, що вони робили, – стосувалися чийогось коліна або намагалися отримати поцілунок,
– йдеться в публікації Le Monde.

У листі також йшлось про те, що бажання жінок боротися за свої права перетворилося в справжнє "полювання на відьом". А подібна політика може лише закріпити за багатьма "статус вічних жертв" і що рівень незалежності жінок не зросте при подібному "прагненні відправити свиней на бійню". А люди, які отримали звинувачення в домаганнях, не отримують права на відповідь.

Така свобода слова, на думку актриси, "перетворюється в свою протилежність", а ті, хто не підтримує кампанії на кшталт #MeToo, автоматично вважаються співучасниками злочинів. Катрін разом з жінками заявила, що виступає за "свободу спокушання і сексуальності", і закликає чоловіків не переставати приставати до жінок.

Нагадаємо, що раніше Катрін Деньов досить скептично відгукнулась на зізнання актрис про домагання Вайнштейна. Зірка висловила свою незгоду з негативними коментарями, які відбилися на кіноіндустрії і в громадськості.