Катерина Кухар і Олександр Стоянов є партнерами не лише на сцені, а й в житті. Талановите подружжя часто влаштовує фотосесії в балетних образах, однак домашніми кадрами у неформальній атмосфері ділиться рідко. На особистій сторінці в інстаграмі суддя шоу "Танці з зірками" вирішила пригадати часи ізоляції та показала чуттєву карантинну зйомку з чоловіком.

Читайте також Володимир Дантес розповів, як зраджував коханих до знайомства з Надею Дорофєєвою

Подружжя позувало на балколі заміського комплексу серед лісу. Катерина Кухар обрала теплий пухнастий светр оверсайз світлого кольору і приспустила один рукав, оголивши плече. Волосся балерина вклала рівно і зробила макіяж з акцентом на очі.

Вона постала в обіймах коханого чоловіка. Олександр Стоянов, одягнений у джемпер в рубчик, пригортав і цілував зіркову дружину. Чуттєві чорно-білі фото Катерина Кухар доповнила зворушливим текстом. Вона зізналась, що хоче повернути той час, коли вони належали лише одне одному.

Все ж цей суворий карантин навчив нас сповільнюватися і цінувати моменти справжньої душевної близькості.
І чим ближче холодна осінь, тим сильніше хочеться закутатися в плед, в любов і сховатися від світу, що так поспішає,
– написала балерина.

У коментарях подружжям захоплювались не лише прихильники, а й зіркові друзі з шоу-бізнесу. Серед них співачка Наталія Могилевська і дизайнерка Катерина Сільченко.

Чуттєві фото Катерини Кухар з чоловіком


Катерина Кухар з чоловіком / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official


Катерина Кухар з чоловіком / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official


К
атерина Кухар з чоловіком / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official