Коли малеча народжується на світ, батьки отримують привітання від всіх близьких. Побажання з нагоди такої чудової події зробив LifeStyle 24.

Теж корисно Для усієї родини: найтепліші привітання з народженням донечки у словах та картинках

Чарівні привітання з народженням донечки

Ласкаво просимо до цього світу, маленька квіточко! Нехай життя буде наповнене безмежним коханням, щастям та щедрими дарами долі.

***

Вітаємо з народженням донечки! Нехай вона буде сонцем у вашому житті, яке освітлює кожен день радістю та коханням. Бажаємо міцного здоров'я та безмежного щастя маленькій принцесі!

Привітання для батьківЗ народженням донечки / Фото "Гумореска"

***

Найкращі вітання з народженням доньки! Нехай вона росте мудрою, красивою та щасливою. Хай життя буде сповнене чудес і радісних митей.

***

Вітаємо з появою на світ вашої маленької принцеси! Нехай її життя буде таким же чарівним, як вона сама. Бажаємо вам безмежного щастя та веселощів у батьківстві. Міцно обіймаємо, (ваші імена).

***

Вітаємо з народженням маленької донечки! Нехай вона буде джерелом безмежного щастя. Бажаємо міцного здоров'я маленькій чарівниці.

Теж корисно Найкращі привітання з народженням синочка: теплі слова для батьків

Привітання для батьківЗ народженням донечки / Фото "Гумореска"

***

Вітаємо із народженням принцеси! Нехай донька буде справжньою королевою та наповнює кожен день неймовірною радістю. Бажаємо вам, батьки, витримки, енергії, сил. Насолоджуйтеся кожним моментом з донечкою!

***

Ласкаво просимо до нашого світу, маленька чарівнице! Бажаємо вам, мамо й тату, море щастя та безліч незабутніх моментів з малечею. Нехай вона росте щасливою та щасливою. Божої опіки та ласки!