Для безлічі сімей по всьому світу ізоляції стала справжнім випробуванням на міцність. Адже нині навіть дорослим важко залишатися вдома, а дітям – тим паче. Багатодітна Кім Кардашян публічно зізнавалася, що їй складно самостійно доглядати за чотирма нащадками різного віку – 6-річною Норт, 4-річним Сейнтом, 2-річною Чикаго і 10-місячним Псалмом. Як повідомляє видання People, батьки вирішили проводити час з дітьми по черзі.

До теми Доводиться займатись пранням і готувати, – Кім Кардашян розповіла про карантин з 4 дітьми

Першим взяв на себе відповідальність татко Каньє Вест. З дітьми він відправився до штату Вайомінг, де подружжя нещодавно придбало два розкішних ранчо, а сама Кім залишилася в Каліфорнії.

На перерві Каньє втікає до свого робочого офісу. Вони по черзі доглядають дітей,
– розсекретили інсайдери.

У будинку пари на карантині відбувається справжній хаос. Двоє старших дітей частину дня займаються дистанційним навчанням, а в цей час Кім Кардашян доводиться доглядати лише за молодшими. Проте згодом всі вони розважаються на задньому дворі маєтку. "Це божевілля. Я ніби ховаюся від них. Якщо я колись і замислювалася хоча б на хвилину, що хочу п'яту дитину, то, перебуваючи в самоізоляції з чотирма дітьми, зрозуміла, що насправді цього більш ніж достатньо", – наголошувала раніше зіркова матуся.