Перші знімки з 55-річною політикинею вже з'явились на інстаграм-сторінці та на сайті видання ELLE USA. Автором фотографій став знаменитий дует фотографів з Нідерландів Inez & Vinoodh. Фотосесія у чорно-білих кольорах відбулась 9 вересня у Вашингтоні на Національній алеї.

Варто знати Камала Гарріс разом з Байденом балотуватиметься у віцепрезиденти США: що про неї відомо

Для знімків Камала приміряла строгий класичний костюм, який складався зі штанів-кльош та піджака з чоловічого плеча, а також із зручних туфель на невисоких підборах. Волосся жінки було акуратно вкладене, а обличчя підкреслене ледь помітним, денним макіяжем. Жінка на кадрах усміхалась, підтримуючи обличчя рукою, та впевнено позувала перед камерою.


Камала Гарріс для ELLE USA / Фото ELLE USA


Камала Гарріс для ELLE USA / Фото ELLE USA


Камала Гарріс для ELLE USA / Фото ELLE USA

У розмові з журналістом Камала Гарріс розповіла про свій кар'єрний ріст, політику Трампа та цілі, які вона ставить перед собою, якщо стане віцепрезидентом США при Джозефу Байдену. Жінка також поділилась власним баченням поняття "свободи" для громадян США.

Йдеться про свободу, про рівність, про гідність. Коли ви домагаєтеся рівності, свободи і справедливості, це не тому, що я дарую це вам. Це тому, що ви боролися за це, тому, що це ваше право. Це не про доброзичливість або милосердя; це про право, яке Бог дав кожній людині. Що ми разом робимо, щоб боротися за це? Ось що для мене означає справедливість – це розширення прав і можливостей людей,
– прокоментувала політикиня.

До слова Зірка рейтингу Forbes Двейн Джонсон вперше публічно підтримав Джозефа Байдена

Нагадаємо, що президентські вибори у США відбудуться 3 листопада. Найбільшу підтримку серед "республіканців" наразі має Дональд Трампа, а від "демократів" – Джозеф Байден. 29 вересня відбулися перші дебати двох політиків, які вже охрестили у ЗМІ "національною ганьбою".