Настя Каменських поділилася особливим роликом на особистій сторінці в інстаграмі. Вона зазначила, що кожен запис для неї є дуже сакральним та інтимним.

Дивіться також Катя Осадча запросила Потапа і Настю Каменських в гості: кумедні фото

Артистка разом із чоловіком, продюсером і репером Потапом новий трек записувала у домашній студії. У заміському маєтку зіркового подружжя є вдосталь місця для того, щоб облаштувати куточок для творчості.

NK розповіла, що під час запису пісні вона ніби оголює душу, переживає найщирі та глибокі почуття, які хоче зберегти у своєму серці. Вона зізналася, що вперше вирішила показати, як записувала нову пісню, яку вже за декілька днів зможе почути кожен.

Ти бережеш цю емоцію і хочеш зберегти її в пам'яті на все життя. І сьогодні я вперше вирішила поділитися цим з вами. Оприлюднюю найважливіші вібрації і сподіваюся, що у вас будуть мурашки по шкірі так само, як у нас під час створення,
– написала в дописі Каменських.

Настя розповіла, що пісня Vibe про найбільш глибокі відчуття, про жіночі переживання, коли кожна клітинка тіла розривається від щасливого та пристрасного кохання. Саме тому у цій композиції є неймовірна кількість чуттєвих вібрацій. Саме того вайбу, про який виконавиця співає для своїх прихильників.