Зовсім скоро ми святкуватимемо Новий рік. Наближаються зимові свята, люди прикрашають свої будинки різдвяними декораціями. А у містах встановлюють величезні ялинки. Зокрема, найбільша новорічна красуня засяяла в італійській комуні Губбіо. Про це повідомляє видання La Repubblica.

Дивіться також У Нью-Йорку відкрили головну ялинку США: казкові фото

Найбільша новорічна ялинка в світі

Запалювання найбільшої новорічної ялинки в світі – це щорічна церемонія, яка у багатьох викликає захоплення. Йдеться не про саме різдвяне дерево, а про світлову інсталяцію.

Гігантська ялинка зі світлових ілюмінацій розташована на південному схилі гори Інджіно. Саме звідти відкривається вид на місто Умбрія Губбіо. Висота різдвяної красуні становить 750 метрів, а ширина – 450 метрів. Загалом, інсталяція має понад дві тисячі вогнів.


Найбільша в світі світлова інсталяція новорічної ялинки / Фото: tsn.ua

Вперше контур цієї ялинки на схиді гори створили у 2000 році. Як найвища у світі вона потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Зазвичай, тисячі туристів приїжджали у Губбіо та милувалися неймовірно красивою інсталяцією. Та цього року все по-іншому. Через пандемію коронавірусу церемонія відкриття відбулася в онлайн-форматі.