За відкриттям 23-метрового дерева спостерігали тисячі людей онлайн, проте вживу, через пандемію коронавірусу, їх було небагато. А ті, що були, їх не допускали до ялинки через загороджений транспорт. Вогні на різдвяній ялинці запалив мер міста Білл де Блазіо та бізнесмен Роб Спейер. На 88-му відкриті різдвяної ялинки також виступили декілька зірок і танцювальний колектив.

До теми У Києві вже встановили каркас головної ялинки країни – фото

Відкриття різдвяної ялинки в Нью-Йорку: фото / Getty Images

Роздивитися її зможуть усі охочі зі спеціального оглядового майданчика, дотримуючись карантинних обмежень. Пропонуємо розглянути ще декілька кадрів з ялинкою у соцмережі інстаграм, які не можуть не вражати красою.

Варто додати, що ялинка разом з усіма гірляндами та головною зіркою вийшла напрочуд чудовою і святковою. Проте ще зовсім недавно жителі США були незадоволені деревом, яке привезли для встановлення кілька тижнів тому. Вони називали її "облізлою" і жартома порівнювали, що "який рік, така і ялинка". Але не обійшлось і без позитиву – у гілках ялинки робочі знайшли маленьке совеня – північноамериканського мохноногого Сичика. Після того, як його оглянули і надали допомогу, пташеня випустили на волю. Що цікаво, совеня символічно назвали Рокфеллером.