У фейсбуці Ірма Вітовська зворушливо попрощалась зі своєю роллю у фільмі "Коза Ностра". Актриса зазначила, що упродовж майже 3 місяців перевтілювалась у свою героїню Владу Козу, яка стала для неї особливою. Окрім цього, Ірма Вітовська у перервах між зйомками мала час пізнати Італію та її колорит, відтак з прихильниками залюбки поділилась враженнями.

Дивіться також 6 українських комедій, від яких неможливо втримати сміх

"2,5 місяця ти жила в мені… Ми разом полюбили і пізнали прекрасну Італію, ці краєвиди, ці містечка і міста, ці піни і море. Різноманіття та ментальність цих земель. Сакральність родини, романтизм у її жителів, які часом, є наївними та прагматичними водночас. А ще любов до своїх старих стін, вілл, парків, що сягають римської епохи, до старих батьків, до всіх дітей", – поділилась Ірма Вітовська.

Водночас актриса залюбки розповідала іноземцям про красу та історію України. Ірма Вітовська зацікавила багатьох італійців, які після бесіди з нею вже планують побувати на Батьківщині кіногероїні Влади.

Я рада була поділитись знаннями про Україну, про наші особливості, про нашу історію і про те, що довгий час пройде, поки інфозавіси впадуть. Мені багато, що вдалось тобі донести про правду. Вдалось зацікавити, і багато хто вже збирає речі, щоб відвідати Україну, – написала вона.

До зворушливого допису Ірма Вітовська додала селфі, зроблені під час зйомок в Італії, чим ще більше привернула увагу прихильників до майбутнього комедії "Коза Ностра".


Ірма Вітовська в образі героїні з фільму "Коза Ностра" / Фото Facebook / @irmcya

Що відомо про комедію "Коза Ностра"

Вперше про зйомки італійсько-української комедії "Коза Ностра" заговорили у вересні 2020 року. Тоді знімальна група відзняла кадри в Карпатах, де й починалась історія захопливої мандрівки Влади Кози за кордон.

За сюжетом, українка вирушила до Італії, де влаштувалась хатньою робітницею у домі колишнього мафіозі Фредо Логана. Чоловік тільки вийшов на волю після ув'язнення та намагається налагодити своє життя. Однак як в бізнесі, так і в родині Фредо втратив контроль над іншими, а Влада несподівано стає для кримінального авторитета "секретним українським інгредієнтом" успіху.

Ще у назві фільму автори проєкту натякнули, що це буде чудова кримінальна комедія. Тут використали гру слів: перше слово назви відомого мафіозного клану Cosa Nostra замінили на прізвище головної героїні. Відтак вийшло Koza Nostra.

Головні ролі у фільмі отримали актори:

  • Ірма Вітовська – Влада Коза
  • Джованні Калканьо – Фредо Лагана
  • Джудітта Васіле – Франческа Лагана
  • Лоренцо Скальцо – Лука Лагана
  • Габріеле Чічірелло – Джанні Лагана
  • Юлія Соболь – Марія Спатоліні-Коза

Італійсько-українська комедія "Коза Ностра", ймовірно, вийде на великий екран у 2021 році. Однак точної дати автори проєкту не називають.