Ірма Вітовська про зйомки за кордоном і комедії

Відповідний допис Ірма Вітовська опублікувала у фейсбуці. За її словами, режисер нового фільму був у захваті від того, настільки переконливо актриса постає у драматичних кадрах.

Дивіться також У Карпатах знімають італійсько-український фільм з Ірмою Вітовською: фантастичні фото

Це ж треба було поїхати в іншу частину Європи, щоб почути там від режисера: "Ти чудово справляєшся в комедії, але я найбільше люблю тебе в драматичних твоїх сценах... І як ти швидко та чуттєво в них заходиш". Що можу сказати… Нарешті,
– написала Ірма Вітовська.

Актриса вирішила не писати, кому належать ці слова та в якому проєкті вона покаже як драматичні, так і кумедні епізоди. Однак припускаємо, що мова йде про італійсько-український фільм "Коза Ностра", який всередині вересня знімали у Карпатах, після чого знімальна група вирушила в Рим та на Сицилію.


Ірма Вітовська у фільмі "Коза Ностра" / Фото Film Group

Після публікації Ірма Вітовська вирішила доповнити свою думку, щоб "внести ясність і нікого не образити". Актриса зізналась, що хоче цікавих драматичних проєктів, а одразу отримала кілька пропозицій зіграти в комедіях.

"І тут одразу прийшло пару пропозицій з "Неньки" про комедію. І це означає: "Що знову?" А можна трішки драми? Чи трагедій? А комедію на рік пригальмувати? Давайте не жити стереотипами, правда ж? І організм акторський часом хоче щось наболіле висловити… Бо я знаю багато трагедій, коли стають заручниками жанру і потім вже нема повернення", – написала Ірам Вітовська.

Рекомендуємо 6 українських комедій, від яких неможливо втримати сміх

Окрім цього, актриса прокоментувала кінопроби та розподіл ролей, щоб люди, не причетні до кіноіндустрії, зрозуміли декілька нюансів цієї роботи. За словами Ірми Вітовської, рішення режисерів залежить не від популярності зірки, а від того, хто є ближчим до персонажа.

"Актори мають провали, злети і все це залежить від матеріалу команди і режисера. І щоб все разом співпало! Хороший актор повинен зіграти навіть телефону книгу. Крапка. І коли на пробах чи в розподілі ти пролітаєш або виграєш, то це не тому, що кращий чи гірший, а тому, що ближчий до цієї конкретної історії", – додала вона.

Найвідоміші ролі Ірми Вітовської

За роки роботи Ірма Вітовська зіграла десятки успішних ролей як в кіно, так і в театрі. Серед найпопулярніших стрічок, в яких можна побачити актрису, є:

  • "Мої думки тихі"
  • "Брама"
  • "Таємний щоденник Симона Петлюри"
  • "Казка старого мельника"
  • "Дві матері"
  • "Останній москаль"
  • "Метелики"
  • "Трубач"
  • "Загадай бажання"
  • "Тато напрокат" та ін.

Ірма Вітовська давно підкорила глядачів і критиків своєю грою. Актриса є лауреаткою вітчизняних премій – "Золота дзиґа", "Кіноколо", "Телетріумф", "Київська пектораль", Одеського кінофестивалю тощо.