Ірина Федишин часто показує шанувальницям свій look of the day. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала фотографію, де продемонструвала стильний аутфіт, а у дописі розповіла, як її чоловік днями загубив телефон.

Дивіться також У лавандовому комбінезоні: Ірина Федишин зачарувала ніжним образом – фото

Образ Ірини Федишин

Знаменитість позувала, сидячи на розкішному шкіряному кріслі. Судячи з геолокації, світлина була зроблена у львівському готелі "Таурус". Виконавиця постала перед камерою в шкіряних лосинах чорного кольору та білій кофті з великими ґудзиками. Такий look народна улюблениця поєднала з чорними кросівками на високій підошві.

Розкішне біляве волосся Ірина вклала в локони та забрала назад. На обличчі вона зробила бездоганний макіяж з акцентом на очах і ніжно-рожевою помадою на губах.


Стильний look Ірини Федишин / Instagram / @irynafedyshyn

У дописі Федишин розповіла, що декілька днів тому її чоловік загубив телефон. Він довго шукав його, звертався у поліцію. У цьому гаджеті є дуже багато особистої інформації: контакти, фото, робочі нотатки. Саме тому Ірина з чоловіком дуже хвилювалися, щоб все це не потрапило у доступ чужих людей. Все-таки телефон знайшли, а як саме це сталося, співачка пообіцяла розповісти згодом.