Від дати народження вашої дитини залежить, якого вона буде знаку зодіаку. Кожен з них має свої особливості, які згодом проявляються в особистості. Зібрали кілька порад, як назвати хлопчика за знаком зодіаку.

Яка краса Названо найкраще ім'я для хлопчика в 2024 році

Імена для хлопчиків за знаком зодіаку

  • До земних знаків зодіаку належить Діва, Телець, Козеріг. Таким хлопчикам підійдуть імена, які асоціюються з надійністю та сімейністю. Наприклад, Сергій, Іван, Петро, Матвій, Гліб, Вадим, Валентин, Тимофій, Тимур.

  • Інші знаки зодіаку, пов'язані зі стихією вогню. Це Лев, Овен, Стрілець. Їх запальний характер можна підкорегувати іменами з м'якими приголосними. Може бути Ілля, Олексій, Віталій, Ярослав, Святослав.

  • Водяні знаки, як-от, Скорпіон, Риби, Рак характеризуються енергійністю та активністю. Таким хлопчикам будуть личити імена Олександр, Микола, Володимир, Веніамін, Юхим, Ельдар, Тарас, Савелій.

  • Стихія повітря стосується Близнюків, Терезів, Водоліїв. Переважно – це дуже мрійливі та творчі особистості. Їх потрібно назвати так, щоб красиво звучало. Йдеться про імена Георгій, В'ячеслав, Аркадій, Альберт, Марк, Руслан, Іларіон.

Фахівці не радять обирати дітям такі імена, як у їх батьків. Це може негативно позначитись на них. Також радять звертати увагу, чи поєднується ім'я з прізвищем і по батькові.

На днях стало відомо, яке ім'я буде найбільш популярним у 2024 році.