Про це пишуть в The Daily Mail.

Майже після піврічного розриву стосунків, зіркова пара знову дала привід для нових чуток про поновлення їхніх відносин. Так, 31-річна Ембер Херд і 46-річний Ілон Маск були помічені разом, виходячи з ресторану "HomeState" в Лос-Фелісі (околиця Лос-Анджелеса).

Читайте також: Екс-закоханих Ілона Маска та Ембер Херд застукали разом в Лос-Анджелесі

При виході із закладу колишні закохані перекинулися декількома словами, потім ніжно поцілувалися і обнялися, перш ніж йти своїми дорогами. На світлинах можна побачити, що для зустрічі Ембер обрала простий образ, одягнувши сірий піджак на білу футболку, а також зробила невеликий пучок волосся, закріпивши його спеціальною паличкою. Ілон Маск у свою чергу обрав чорну футболку з поверх накинутою шкіряною курткою.

Можна помітити, що екс-закохані двоє були неабияк схвильовані, а Ілон Маск виглядав справді щасливим та умиротвореним, обіймаючи актрису.

Читайте також: Я не шукаю зв'язок на одну ніч, – Маск зізнався про важку самотність та розставання з Ембер Херд

Читайте також: Колишня подружка Ілона Маска зробила відверте зізнання щодо своєї сексуальної орієнтації

Нагадаємо, що мільярдер Ілон Маск та актриса Ембер Херд вперше підтвердили свої стосунки, опублікувавши спільні фотографії в мережі. Однак після року стосунків пара вирішила розійтись. Причиною розриву відносин, за їхніми словами, стала постійна важка робота та відстань.