Про це повідомляє The Daily Mail.

Про свої стосунки вони вирішили сповістити шанувальників знімками в Instagram. Актриса залишила на обличчі Маску відбиток помади зі своїх губ.

Чутки про їхній роман з'явились лише недавно. Репортери не раз їх помічали разом на прогулянках та відпочинку.

45-річний Ілон Маск раніше був двічі одружений. Перша дружина Джастін Маск навчалась з ним в університеті в Канаді, після чого вони одружились у 2000 році. В спільному шлюбі вони прожили 8 років і в них народилось п'ятеро синів. Пізніше Маск оголосив про роман з британською актрисою Талулі Райлі і у 2010 році вони теж одружились.

Проте вже через два роки вони розлучились. У липні 2013 року стосунки відновились, однак знову у грудні 2014 року вони офіційно подали на розлучення. За чутками, першого разу за розірвання відносин він виплатив Райлі 4,2 мільйонів доларів, а другого разу – цілих 16 мільйонів доларів.

В той час 31-річна Ембер Хьорд мала багато стосунків з різними партнерами, проте в лютому 2015 року все ж одружилась на голлівудському актору Джонні Деппу. Однак в травні 2016 року вони теж подали на розлучення, а в січні 2017 року він був офіційно оформлений.

Читайте також: Джонні Депп вкотре офіційно розлучений: Херд відсудила в нього 7 мільйонів і собак