11 жовтня Ілона Гвоздьова вдруге стала мамою. Вона народила сина Домініка. Тепер танцівниця повертається до звичного ритму життя і вже відвідала хореографічний зал. Відео вона опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Ілона Гвоздьова показала свою маму: зворушливі фото

Ілона зізналася, що неймовірно сумувала за цим кайфом, емоціями і рухами. Хореографиня додала, що бути мамою – це щастя і, на її думку, кожна жінка повинна, насамперед, реалізуватися як мама. А вже після цього має бути кар'єра і все решта.

Але коли я танцюю – я живу, я вільна, розмовляю зі всім світом мовою тіла, кожна клітинка дихає і проникає до кісток, що аж мурашки по шкірі. Вкотре переконуюся, що я обрала правильний шлях в житті, правильну професію, від якої в захваті. Я ніби наркоманка,
– написала в дописі Гвоздьова.

Знаменитість розповіла, що для неї танці – це найкраще відновлення після пологів. Вона чудово провела час в хореографічному залі, де у сукні зі сміливим вирізом виконала запальний танець.

У коментарях шанувальники зазначають, що Ілона чудово виглядає. Через місяць після пологів вона може похизуватися розкішною фігурою.

  • Ілоночко, ви й чудовій формі! І не скажеш, що місяць, як народили!
  • Яка ж ви неймовірна! Обожнюю! Ви найкраща танцівниця!
  • Ілоночко, ви, як завжди, – неперевершена!
  • Супер! Декілька разів переглянула!
  • Вау! Ви прекрасна!