Днями Ілона дала інтерв'ю, у якому розповіла, чому не позує у фотосесіях оголеною. Тоді вона зазначила, що не Оля Полякова, у якої є чітко вибудований образ. Артистка з легкістю може роздягтися перед камерою та опублікувати пікантні фото. А от Гвоздьову по-іншому виховувати і вона, насамперед, думає про те, що світлини можуть побачити діти. Тепер на особистій сторінці в інстаграмі танцівниця опублікувала допис, у якому пояснила ситуацію і вибачилася.

До теми Я не Полякова: Ілона Гвоздьова розповіла, чому не знімається оголеною

Ілона зазначила, що у засобах масової інформації некоректно висвітлили ситуацію з її коментарем щодо Олі Полякової: "Слова були вирвані з контексту моєї відповіді".

Прошу вибачення, якщо мої висловлення могли якимось чином образити Олю, її честь чи гідність її сім'ї. Нічого подібного, що в результаті викликало такий ажіотаж в ЗМІ, я не мала на увазі,
– наголосила хореографиня.

Також вона вибачилася перед мамою Полякової – Світланою Іванівною, яку також могла зачепити ця історія.

Я вважаю, що вона виховала прекрасну доньку, якою може пишатися. Вибачте, що мої подібні коментарі ЗМІ використали в такому руслі і засмутили вас,
– зазначила танцівниця.

Гвоздьова додала, що буде обачнішою з відповідями на інтерв'ю. Побажала усім здоров'я, добра і тільки всього найкращого.

Для перегляду фото гортайте праворуч